Respuesta :

Answer:

The answer is $2.14 per pound of apples.

Step-by-step explanation:

7.29/3.4= roughly 2.14.

Answer:

is 24.786

Step-by-step explanation:

multiply the numbers and that's how you get your answer and I use my calculator so I know the answer is 24.786