Respuesta :

Answer:

option 1  $0.25/slice

option 2 $0.18/oz

option 2 $0.23/oz

option 2 $5.58/lb

option 1 $1.03/L

Answer:

1: option 1 2: option 2 3: option 2 4: option 2 5: option 1

Step-by-step explanation: